Чи доставляє Amazon до Антигуа і Барбуди?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Чи доставляється Amazon до Антигуа та Барбуди? Якщо ви пробували замовляти в Amazon у США, ви знаєте, що Amazon не пропонує міжнародну доставку в усі країни світу, включаючи Антигуа та Барбуду.

Кілька американських магазинів не відправлятимуть поставки за кордон. Це може засмучувати, особливо якщо магазини пропонують вигідні пропозиції.

Якщо ви нещодавно пережили це, не засмучуйтесь. Є просте рішення, яке дозволить вам відправляти товари, замовлені в будь-якому магазині електронної комерції в Сполучених Штатах, включаючи Amazon, на будь-яку фізичну адресу в Антигуа і Барбуда.

Як купувати в Amazon USA в Антигуа та Барбуді

Крок №1. Зареєструйтесь у експедитора

Ви перевірили веб-сайт компанії та впевнені, що Amazon або інший магазин електронної комерції, у якому ви хочете зробити покупку, не відправлятиметься на Антигуа та Барбуда.

Найкращий варіант для вас – надіслати посилку на номер a package forwarder, який надішле вам додому речі, які ви придбали в Сполучених Штатах.

Очевидно, ви платите чималі копійки за свої речі. Ви хочете переконатися, що вони прибудуть безпечно та вчасно.

Тому ми вважаємо, що співпрацювати варто тільки з експедитором, який має досвід. Наш вибір – MyUS.

ххххх

Причина, чому нам подобається цей варіант, полягає в тому, що вони не стягують додаткові податки, у них низькі ставки та їхні послуги надійні.

Ми працювали з цим експедитором протягом деякого часу та відправили понад 1000 пакунків із США до Антигуа та Барбуди і вважаємо, що MyUS, безсумнівно, є найкращим варіантом для доставки вашого замовлення Amazon.

Якщо ви плануєте замовити щось у магазині електронної комерції в США, який не доставляє до Antigua and Barbuda, ми рекомендуємо вам пройти процес реєстрації за допомогою MyUS.

Зареєструватися легко, і ви дізнаєтеся, скільки коштуватиме відправити ваш товар Amazon до вас додому ще до оплати.

Якщо у вас виникли проблеми з пакетом Amazon, зверніться до служби консьєржа, яку пропонує MyUS.

Крок №2. Завершіть своє замовлення за допомогою Amazon

Після того, як ви пройшли процес реєстрації та налаштували свою американську адресу, ви готові до наступного кроку, а саме відвідування Amazon і отримання всіх дивовижних речей, які ви не могли замовити раніше.

Під час оформлення замовлення використовуйте американську адресу, яку ви налаштували за допомогою MyUS, і ваш пакунок відправиться на Antigua and Barbuda, перш ніж ви це дізнаєтесь.