Чи доставляє Amazon до Болгарії?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Чи доставляється Amazon до Болгарії? Якщо ви намагалися замовити в Amazon у США, то знаєте, що Amazon не пропонує міжнародну доставку в усі країни світу, включаючи Болгарію.

Кілька американських магазинів не відправлятимуть поставки за кордон. Це може засмучувати, особливо якщо магазини пропонують вигідні пропозиції.

Якщо ви нещодавно пережили це, не засмучуйтесь. Є просте рішення, яке дозволить вам відправляти товари, замовлені в будь-якому магазині електронної комерції в Сполучених Штатах, включаючи Amazon, на будь-яку фізичну адресу в Болгарії.

Як купувати в Amazon USA у Болгарії

Крок №1. Зареєструйтесь у експедитора

Ви перевірили веб-сайт компанії та впевнені, що Amazon або інший магазин електронної комерції, у якому ви хочете зробити покупку, не відправлятиметься до Bulgaria.

Найкращий варіант для вас – надіслати посилку на номер a package forwarder, який надішле вам додому речі, які ви придбали в Сполучених Штатах.

Очевидно, ви платите чималі копійки за свої речі. Ви хочете переконатися, що вони прибудуть безпечно та вчасно.

Тому ми вважаємо, що співпрацювати варто тільки з експедитором, який має досвід. Наш вибір – MyUS.

ххххх

Причина, чому нам подобається цей варіант, полягає в тому, що вони не стягують додаткові податки, у них низькі ставки та їхні послуги надійні.

Ми працювали з цим експедитором деякий час і відправили понад 1000 пакунків із США до Bulgaria і вважаємо, що MyUS, безсумнівно, є найкращим варіантом для доставки вашого замовлення Amazon.

Якщо ви плануєте замовити щось у магазині електронної комерції в США, який не доставляє до Bulgaria, ми рекомендуємо вам пройти процес реєстрації за допомогою MyUS.

Зареєструватися легко, і ви дізнаєтеся, скільки коштуватиме відправити ваш товар Amazon до вас додому ще до оплати.

Якщо у вас виникли проблеми з пакетом Amazon, зверніться до служби консьєржа, яку пропонує MyUS.

Крок №2. Завершіть своє замовлення за допомогою Amazon

Після того, як ви пройшли процес реєстрації та налаштували свою американську адресу, ви готові до наступного кроку, а саме відвідування Amazon і отримання всіх дивовижних речей, які ви не могли замовити раніше.

Під час оформлення замовлення використовуйте американську адресу, яку ви налаштували за допомогою MyUS, і ваш пакунок буде відправлено на Bulgaria, перш ніж ви це дізнаєтеся.