آیا آمازون به پورتوریکو ارسال می کند؟

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house doorآیا Amazon به پورتوریکو ارسال می شود؟ اگر سعی کرده اید از آمازون در ایالات متحده آمریکا سفارش دهید، می دانید که آمازون حمل و نقل بین المللی را به همه کشورهای جهان از جمله پورتوریکو ارائه نمی دهد.

تعدادی از فروشگاه های آمریکایی در سطح بین المللی ارسال نمی کنند. این می تواند ناامید کننده باشد، به خصوص اگر فروشگاه ها معاملات عالی ارائه دهند.

اگر اخیراً این را تجربه کرده اید، ناامید نشوید. یک راه حل آسان در دسترس است که به شما امکان می دهد اقلام سفارش داده شده از هر فروشگاه تجارت الکترونیکی در ایالات متحده از جمله Amazon را به هر آدرس فیزیکی در پورتوریکو ارسال کنید.

نحوه خرید از آمازون ایالات متحده آمریکا در پورتوریکو

مرحله شماره 1. با یک حمل و نقل حمل و نقل

ثبت نام کنید
شما وب سایت شرکت را بررسی کردید و مطمئن هستید که Amazon یا فروشگاه تجارت الکترونیک دیگری که می خواهید از آن خرید کنید به Puerto Rico ارسال نمی شود.

بهترین گزینه برای شما این است که بسته خود را به شماره a package forwarder ارسال کنید تا اقلامی را که در ایالات متحده خریداری کرده اید به خانه شما ارسال کند.

بدیهی است که شما برای اقلام خود پول زیادی می پردازید. شما می خواهید مطمئن شوید که آنها با خیال راحت و به موقع می رسند.

به همین دلیل است که ما فکر می کنیم فقط باید با یک فورواردر کار کنید که تجربه دارد. انتخاب ما MyUS است.

دلیل اینکه ما این گزینه را دوست داریم این است که آنها مالیات اضافی دریافت نمی کنند، نرخ های پایینی دارند و خدمات آنها قابل اعتماد است.

ما مدتی با این حمل و نقل کار کرده ایم و بیش از 1000 بسته را از ایالات متحده به پورتوریکو ارسال کرده ایم و احساس می کنیم که MyUS بدون شک بهترین گزینه برای تحویل 3Amazon90 شماست.

اگر قصد دارید چیزی از یک فروشگاه تجارت الکترونیک مستقر در ایالات متحده سفارش دهید که به Puerto Rico ارسال نمی شود، توصیه می کنیم مراحل ثبت نام را با شماره MyUS طی کنید.

ثبت نام بسیار آسان است و می دانید که هزینه ارسال کالای Amazon خود را قبل از تسویه حساب به خانه شما چقدر خواهد بود.

اگر با بسته Amazon خود مشکلی دارید، با سرویس دربان ارائه شده توسط MyUS صحبت کنید.

مرحله شماره 2. سفارش خود را با استفاده از آمازون تکمیل کنید

هنگامی که مراحل ثبت نام را طی کردید و آدرس آمریکایی خود را تنظیم کردید، برای مرحله بعدی آماده هستید، که به Amazon مراجعه کرده و تمام موارد شگفت انگیزی را که قبلاً نمی توانستید سفارش دهید را به دست آورید.

همانطور که مراحل پرداخت را طی می کنید، از آدرس آمریکایی که با MyUS تنظیم کرده اید استفاده کنید و بسته شما قبل از اینکه متوجه شوید به Puerto Rico در راه است.