Amazon Doğu Timor’a Gönderiyor mu?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house doorAmazon, Doğu Timor’a mı gönderiliyor? ABD’de Amazon’dan sipariş vermeyi denediyseniz, Amazon’un Doğu Timor dahil dünyanın her ülkesine uluslararası nakliye hizmeti vermediğini bilirsiniz.

Bazı Amerikan mağazaları uluslararası satış yapmayacaktır. Bu, özellikle mağazalar harika fırsatlar sunuyorsa, sinir bozucu olabilir.

Bunu yakın zamanda yaşadıysanız, hayal kırıklığına uğramayın. Birleşik Devletler’deki herhangi bir e-ticaret mağazasından sipariş ettiğiniz ürünleri Amazon dahil olmak üzere Doğu Timor‘teki herhangi bir fiziksel adrese göndermenize olanak tanıyan kolay bir çözüm vardır.

Doğu Timor’da Amazon ABD’den nasıl satın alınır

1. Adım. Bir Nakliye Göndericisine Kaydolun

Şirketin web sitesine baktınız ve Amazon‘ün veya satın almak istediğiniz diğer e-ticaret mağazasının Doğu Timor‘e gönderilmeyeceğinden eminsiniz.

Sizin için en iyi seçenek, paketinizi Amerika Birleşik Devletleri’nde satın aldığınız ürünleri evinize gönderecek olan a paket iletici‘e göndermektir.

Açıkçası, eşyalarınız için güzel bir kuruş ödüyorsunuz. Güvenli ve zamanında vardıklarından emin olmak istersiniz.

Bu yüzden sadece tecrübeli bir forwarder ile çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. Seçimimiz MyUS.

Bu seçeneği sevmemizin nedeni, ek vergi almamaları, düşük oranlara sahip olmaları ve hizmetlerinin güvenilir olmasıdır.

Bu nakliye ileticisiyle bir süredir çalışıyoruz ve ABD’den Doğu Timor‘e 1.000’den fazla paket gönderdik ve MyUS‘in Amazon siparişinizi teslim etmek için tartışmasız en iyi seçenek olduğunu düşünüyoruz.

ABD merkezli bir e-ticaret mağazasından East Timor‘e gönderilmeyen bir şey sipariş etmeyi planlıyorsanız, MyUS ile kayıt işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.

Kaydolmak çok kolay ve ödeme yapmadan önce Amazon ürününüzü evinize göndermenin ne kadara mal olacağını bileceksiniz.

Amazon paketinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, MyUS tarafından sunulan concierge hizmeti ile görüşün.

Adım #2. Amazon’u Kullanarak Siparişinizi Tamamlayın

Kayıt sürecini tamamladıktan ve Amerika adresinizi kurduktan sonra, bir sonraki adım olan Amazon‘ü ziyaret etmek ve daha önce sipariş edemediğiniz tüm harika ürünleri almak için hazırsınız.

Ödeme sürecinden geçerken MyUS ile kurduğunuz Amerika adresini kullanın ve paketiniz siz farkına varmadan East Timor‘e doğru yola çıkacaktır.