Ar „Amazon“ siunčia į Daniją?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Ar Amazon siunčiama į Daniją? Jei bandėte užsisakyti iš „Amazon“ JAV, žinote, kad „Amazon“ nesiūlo tarptautinio siuntimo į visas pasaulio šalis, įskaitant Daniją.

Kai kurios Amerikos parduotuvės nebus pristatomos tarptautiniu mastu. Tai gali būti nelinksma, ypač jei parduotuvės siūlo puikius pasiūlymus.

Jei neseniai tai patyrėte, nenusiminkite. Yra paprastas sprendimas, kuris leis jums išsiųsti prekes, užsakytas iš bet kurios JAV el. prekybos parduotuvės, įskaitant Amazon, bet kuriuo fiziniu adresu Danijoje.

Kaip pirkti iš „Amazon USA“ Danijoje

1 veiksmas. Užsiregistruokite pas ekspeditorių

Patikrinote įmonės svetainę ir esate tikri, kad Amazon arba kita el. prekybos parduotuvė, iš kurios norite pirkti, nebus siunčiama į Daniją.

Geriausias pasirinkimas jums yra išsiųsti siuntinį a siuntos pervežėjui, kuris atsiųs prekes, kurias įsigijote Jungtinėse Valstijose į jūsų namus.

Akivaizdu, kad už savo prekes mokate nemažą centą. Norite įsitikinti, kad jie atvyksta saugiai ir laiku.

Todėl manome, kad turėtumėte dirbti tik su patirties turinčiu ekspeditoriumi. Mūsų pasirinkimas yra MyUS.

Priežastis, kodėl mums patinka ši galimybė, yra ta, kad jie netaiko papildomų mokesčių, turi mažus tarifus, o jų paslauga yra patikima.

Jau kurį laiką dirbome su šiuo ekspeditoriumi ir iš JAV išsiuntėme daugiau nei 1 000 siuntų numeriu Danija ir manome, kad MyUS yra neabejotinai geriausias pasirinkimas norint pristatyti jūsų Amazon užsakymą.

Jei planuojate užsisakyti ką nors iš JAV įsikūrusios el. prekybos parduotuvės, kuri nesiunčiama numeriu Danija, rekomenduojame prisiregistruoti naudodami MyUS.

Prisiregistruoti lengva, ir jūs žinosite, kiek kainuos Amazon prekės pristatymas į namus prieš atsiskaitydami.

Jei kyla problemų dėl Amazon paketo, kreipkitės į konsjeržo paslaugą, kurią siūlo MyUS.

2 veiksmas. Užpildykite užsakymą naudodami Amazon

Atlikę registracijos procesą ir nustatę savo Amerikos adresą, būsite pasiruošę kitam žingsniui, kuris yra apsilankymas Amazon ir visų nuostabių prekių, kurių anksčiau negalėjote užsisakyti, griebimas.

Vykdydami apmokėjimo procesą, naudokite Amerikos adresą, kurį nustatėte naudodami MyUS, ir jūsų paketas bus pakeliui į Danija, kol to nežinosite.