Czy Amazon wysyła do RPA?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Czy Amazon jest wysyłany do RPA?  Jeśli próbowałeś zamówić w Amazon w USA, wiesz, że Amazon nie oferuje wysyłki międzynarodowej do każdego kraju na świecie, w tym do RPA.

Wiele amerykańskich sklepów nie wysyła przesyłek za granicę. Może to być frustrujące, zwłaszcza jeśli sklepy oferują świetne oferty.

Jeśli ostatnio tego doświadczyłeś, nie denerwuj się. Dostępne jest proste rozwiązanie, które umożliwi wysyłanie produktów zamówionych w dowolnym sklepie internetowym w Stanach Zjednoczonych, w tym Amazon, na dowolny adres fizyczny w Republika Południowej Afryki.

Jak kupować w Amazon USA w RPA

Krok 1. Zarejestruj się u spedytora

Sprawdziłeś witrynę firmy i masz pewność, że Amazon lub inny sklep e-commerce, w którym chcesz kupić, nie zostanie wysłany do Republika Południowej Afryki.

Najlepszą opcją dla Ciebie jest wysłanie paczki do a spedytora paczek, który wyśle ​​przedmioty zakupione w Stanach Zjednoczonych do Twojego domu.

Oczywiście, płacisz niezły grosz za swoje przedmioty. Chcesz mieć pewność, że dotrą bezpiecznie i na czas.

Dlatego uważamy, że powinieneś pracować tylko ze spedytorem, który ma doświadczenie. Nasz wybór to MyUS.

x

Powodem, dla którego lubimy tę opcję, jest to, że nie pobierają dodatkowych podatków, mają niskie stawki, a ich obsługa jest niezawodna.

Współpracujemy z tym spedytorem od jakiegoś czasu i wysłaliśmy ponad 1000 paczek z USA do Amazon i uważamy, że MyUS jest bezsprzecznie najlepszą opcją dostarczenia zamówienia Amazon.

Jeśli planujesz zamówić coś w amerykańskim sklepie e-commerce, który nie jest wysyłany do Republika Południowej Afryki, zalecamy przejście przez proces rejestracji za pomocą MyUS.

Rejestracja to pestka, a dowiesz się, ile będzie kosztować wysłanie przedmiotu Amazon do domu przed kasą.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pakietem Amazon, porozmawiaj z usługą konsjerża oferowaną przez MyUS.

Krok 2. Dokończ zamówienie za pomocą Amazon

Po przejściu procesu rejestracji i skonfigurowaniu amerykańskiego adresu, jesteś gotowy do następnego kroku, czyli odwiedzenia Amazon i zdobycia wszystkich niesamowitych przedmiotów, których wcześniej nie mogłeś zamówić.

Przechodząc przez proces kasowania, użyj amerykańskiego adresu, który ustawiłeś w MyUS, a Twoja przesyłka będzie w drodze na Republika Południowej Afryki, zanim się zorientujesz.