Kas Amazon tarnib Cabo Verdele?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Kas Amazon tarnitakse aadressile Cabo Verde? Kui olete proovinud USA-st Amazonist tellida, siis teate, et Amazon ei paku rahvusvahelist tarneteenust kõikidesse maailma riikidesse, sealhulgas Cabo Verdesse.

Paljud Ameerika poed ei tarnita rahvusvaheliselt. See võib olla masendav, eriti kui poed pakuvad häid pakkumisi.

Kui olete seda hiljuti kogenud, ärge pettuge. Saadaval on lihtne lahendus, mis võimaldab teil saata kaubad, mis on tellitud mis tahes Ameerika Ühendriikide e-poest, sealhulgas Amazon, mis tahes füüsilisele aadressile Cape Verde.

Kuidas osta Amazon USA-st Cabo Verdel

1. samm. Registreeruge ekspediitori juures

Kontrollisite ettevõtte veebisaiti ja olete kindel, et Amazon või muu e-pood, kust soovite osta, ei saadeta numbrile Cape Verde.

Teie jaoks on parim valik saata oma pakk numbrile a pakisaatja, mis saadab Ameerika Ühendriikidest ostetud kaubad teie koju.

Ilmselgelt maksate oma esemete eest päris senti. Soovite olla kindel, et need saabuvad ohutult ja õigeaegselt.

Seetõttu arvame, et peaksite töötama ainult kogemustega ekspedeerijaga. Meie valik on MyUS.

Põhjus, miks see valik meile meeldib, on see, et nad ei võta täiendavaid makse, neil on madalad maksumäärad ja nende teenus on usaldusväärne.

Oleme selle ekspediitoriga mõnda aega koostööd teinud ja saatnud USA-st rohkem kui 1000 paki numbrile Cape Verde ja leiame, et MyUS on teie Amazon tellimuse kohaletoimetamiseks vaieldamatult parim valik.

Kui plaanite tellida midagi USA-s asuvast e-poest, mida ei saadeta numbrile Cape Verde, soovitame teil registreeruda numbriga MyUS.

Registreerumine on imelihtne ja saate teada, kui palju maksab teie kauba Amazon koju saatmine enne kassasse maksmist.

Kui teil on Amazon paketiga probleeme, rääkige concierge-teenusega, mida pakub MyUS.

2. samm. Täitke tellimus Amazon

i abil
Kui olete registreerimisprotsessi läbinud ja oma Ameerika aadressi seadistanud, olete valmis järgmiseks sammuks, milleks on Amazon külastamine ja kõigi hämmastavate esemete haaramine, mida te varem tellida ei saanud.

Arvestades kasutage Ameerika aadressi, mille olete seadistanud numbriga MyUS ja teie pakk on teel aadressile Cape Verde, enne kui arugi saate.