Kas Amazon tarnib Naurusse?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Kas Amazon tarnitakse numbrile Nauru? Kui olete proovinud USA-st Amazonist tellida, siis teate, et Amazon ei paku rahvusvahelist tarnimist kõikidesse maailma riikidesse, sealhulgas Naurusse.

Paljud Ameerika poed ei tarnita rahvusvaheliselt. See võib olla masendav, eriti kui poed pakuvad häid pakkumisi.

Kui olete seda hiljuti kogenud, ärge pettuge. Saadaval on lihtne lahendus, mis võimaldab teil saata kaupu, mis on tellitud mis tahes Ameerika Ühendriikide e-poest, sealhulgas Amazon, mis tahes füüsilisele aadressile aadressil Nauru.

Kuidas osta Amazon USA-st Naurus

1. samm. Registreeruge ekspediitori juures

Kontrollisite ettevõtte veebisaiti ja olete kindel, et Amazon või muu e-pood, kust soovite osta, ei saadeta numbrile Nauru.

Teie jaoks on parim valik saata oma pakk numbrile a pakisaatja, mis saadab Ameerika Ühendriikidest ostetud kaubad teie koju.

Ilmselgelt maksate oma esemete eest päris senti. Soovite olla kindel, et need saabuvad ohutult ja õigeaegselt.

Seetõttu arvame, et peaksite töötama ainult kogemustega ekspedeerijaga. Meie valik on MyUS.

Põhjus, miks see valik meile meeldib, on see, et nad ei võta täiendavaid makse, neil on madalad maksumäärad ja nende teenus on usaldusväärne.

Oleme selle ekspedeerijaga mõnda aega koostööd teinud ja saatnud USA-st numbrile Nauru rohkem kui 1000 paki ning leiame, et MyUS on teie Amazon tellimuse kohaletoimetamiseks vaieldamatult parim valik.

Kui plaanite tellida midagi USA-s asuvast e-poest, mida ei saadeta numbrile Nauru, soovitame teil registreeruda numbriga MyUS.

Registreerumine on imelihtne ja saate teada, kui palju maksab teie kauba Amazon koju saatmine enne kassasse maksmist.

Kui teil on Amazon paketiga probleeme, rääkige concierge-teenusega, mida pakub MyUS.

2. samm. Täitke tellimus Amazon

i abil
Kui olete registreerimisprotsessi läbinud ja oma Ameerika aadressi seadistanud, olete valmis järgmiseks sammuks, milleks on Amazon külastamine ja kõigi hämmastavate esemete haaramine, mida te varem tellida ei saanud.

Kasutage ostuprotsessi ajal Ameerika aadressi, mille olete seadistanud numbriga MyUS ja teie pakk on teel aadressile Nauru, enne kui arugi saate.