Posiela Amazon do Grenady?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Doručuje sa Amazon do Grenada? Ak ste sa pokúsili objednať z Amazonu v USA, viete, že Amazon neponúka medzinárodnú dopravu do každej krajiny na svete vrátane Grenady.

Množstvo amerických obchodov nebude dodávať do zahraničia. To môže byť frustrujúce, najmä ak obchody ponúkajú skvelé ponuky.

Ak ste to nedávno zažili, nenechajte sa frustrovať. K dispozícii je jednoduché riešenie, ktoré vám umožní odoslať položky objednané z akéhokoľvek elektronického obchodu v Spojených štátoch vrátane Amazon na akúkoľvek fyzickú adresu v Grenada.

Ako nakupovať od Amazonu USA v Grenade

Krok č. 1. Zaregistrujte sa u dopravcu zásielok

Skontrolovali ste webovú stránku spoločnosti a ste si istí, že Amazon alebo iný elektronický obchod, z ktorého chcete nakupovať, sa nedoručí na číslo Grenada.

Najlepšou možnosťou pre vás je poslať balík na číslo a dopravca balíkov, ktorý vám pošle položky zakúpené v Spojených štátoch domov.

Je zrejmé, že za svoje položky platíte pekný cent. Chcete sa uistiť, že prídu bezpečne a včas.

Preto si myslíme, že by ste mali spolupracovať iba s dopravcom, ktorý má skúsenosti. Náš výber je MyUS.

Dôvod, prečo sa nám táto možnosť páči, je ten, že neúčtujú dodatočné dane, majú nízke sadzby a ich služby sú spoľahlivé.

S týmto prepravcom sme už nejaký čas spolupracovali a odoslali sme viac ako 1 000 balíkov z USA na číslo Grenada a máme pocit, že MyUS je nepochybne najlepšou voľbou na doručenie vašej objednávky Amazon.

Ak si plánujete objednať niečo z e-shopu so sídlom v USA, ktorý sa nedoručuje na číslo Grenada, odporúčame vám prejsť procesom registrácie na čísle MyUS.

Registrácia je hračka a budete vedieť, koľko bude stáť odoslanie vašej položky Amazon k vám domov ešte pred pokladňou.

Ak máte nejaké problémy s balíkom Amazon, obráťte sa na službu concierge, ktorú ponúka MyUS.

Krok č. 2. Dokončite svoju objednávku pomocou Amazon

Keď prejdete procesom registrácie a nastavíte svoju americkú adresu, ste pripravení na ďalší krok, ktorým je návšteva Amazon a získanie všetkých úžasných položiek, ktoré ste si predtým nemohli objednať.

Počas procesu platby použite americkú adresu, ktorú ste nastavili s MyUS a váš balík bude na ceste na Grenada skôr, ako sa nazdáte.