Posiela Amazon na Svätý Vincent a Grenadíny?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Doručuje sa Amazon na Saint Vincent and the Grenadines? Ak ste sa pokúsili objednať z Amazonu v USA, viete, že Amazon neponúka medzinárodnú dopravu do všetkých krajín sveta vrátane Svätého Vincenta a Grenadín.

Množstvo amerických obchodov nebude dodávať do zahraničia. To môže byť frustrujúce, najmä ak obchody ponúkajú skvelé ponuky.

Ak ste to nedávno zažili, nenechajte sa frustrovať. K dispozícii je jednoduché riešenie, ktoré vám umožní odoslať položky objednané z akéhokoľvek elektronického obchodu v Spojených štátoch vrátane Amazon na akúkoľvek fyzickú adresu v Saint Vincent and the Grenadines.

Ako nakupovať od Amazonu USA na Svätom Vincente a Grenadinách

Krok č. 1. Zaregistrujte sa u dopravcu zásielok

Skontrolovali ste webovú stránku spoločnosti a ste si istí, že Amazon alebo iný elektronický obchod, z ktorého chcete nakupovať, nebude doručený na číslo Saint Vincent and the Grenadines.

Najlepšou možnosťou pre vás je poslať balík na číslo a dopravca balíkov, ktorý vám pošle položky zakúpené v Spojených štátoch domov.

Je zrejmé, že za svoje položky platíte pekný cent. Chcete sa uistiť, že prídu bezpečne a včas.

Preto si myslíme, že by ste mali spolupracovať iba s dopravcom, ktorý má skúsenosti. Náš výber je MyUS.

Dôvod, prečo sa nám táto možnosť páči, je ten, že neúčtujú dodatočné dane, majú nízke sadzby a ich služby sú spoľahlivé.

S týmto zasielateľom sme už nejaký čas spolupracovali a odoslali sme viac ako 1 000 balíkov z USA na Svätý Vincent a Grenadíny a máme pocit, že MyUS je nepochybne najlepšou voľbou na doručenie vašej objednávky Amazon9086.

Ak si plánujete objednať niečo z e-shopu so sídlom v USA, ktorý sa nedoručuje na číslo Saint Vincent and the Grenadines, odporúčame vám prejsť procesom registrácie na čísle MyUS.

Registrácia je hračka a budete vedieť, koľko bude stáť odoslanie vašej položky Amazon k vám domov ešte pred pokladňou.

Ak máte nejaké problémy s balíkom Amazon, obráťte sa na službu concierge, ktorú ponúka MyUS.

Krok č. 2. Dokončite svoju objednávku pomocou Amazon

Keď prejdete procesom registrácie a nastavíte svoju americkú adresu, ste pripravení na ďalší krok, ktorým je návšteva Amazon a získanie všetkých úžasných položiek, ktoré ste si predtým nemohli objednať.

Počas procesu platby použite americkú adresu, ktorú ste nastavili s MyUS a váš balík bude na ceste na Saint Vincent and the Grenadines skôr, ako sa nazdáte.