Posílá Amazon na Svatý Vincent a Grenadiny?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Zasílá se Amazon na Svatý Vincenc a Grenadiny? Pokud jste zkoušeli objednávat z Amazonu v USA, pak víte, že Amazon nenabízí mezinárodní přepravu do všech zemí světa včetně Svatého Vincenta a Grenadin.

Řada amerických obchodů nebude zasílat do zahraničí. To může být frustrující, zvláště pokud obchody nabízejí skvělé nabídky.

Pokud jste to nedávno zažili, nebuďte frustrovaní. K dispozici je snadné řešení, které vám umožní zasílat položky objednané z jakéhokoli e-shopu ve Spojených státech, včetně Amazon, na jakoukoli fyzickou adresu v Saint Vincent and the Grenadines.

Jak nakupovat od Amazonu USA na Svatém Vincentu a Grenadinách

Krok č. 1. Zaregistrujte se u přepravce

Zkontrolovali jste webové stránky společnosti a jste si jisti, že Amazon nebo jiný elektronický obchod, ze kterého chcete nakupovat, nebudou odeslány na číslo Saint Vincent and the Grenadines.

Nejlepší možností pro vás je poslat balíček na číslo a přepravce balíků, který vám položky zakoupené ve Spojených státech zašle domů.

Je zřejmé, že za své položky zaplatíte pěkný cent. Chcete se ujistit, že dorazí bezpečně a včas.

Proto si myslíme, že byste měli spolupracovat pouze s dopravcem, který má zkušenosti. Náš výběr je MyUS.

Důvod, proč se nám tato možnost líbí, je ten, že neúčtují dodatečné daně, mají nízké sazby a jejich služby jsou spolehlivé.

S tímto přepravcem již nějakou dobu spolupracujeme a odeslali jsme více než 1 000 balíků z USA na číslo Svatý Vincenc a Grenadiny a máme pocit, že MyUS je nepochybně nejlepší volbou pro doručení vaší objednávky 3Amazon9086.

Pokud si plánujete objednat něco z e-shopu se sídlem v USA, který nedodává na číslo Saint Vincent and the Grenadines, doporučujeme vám projít procesem registrace s číslem MyUS.

Registrace je hračka a před pokladnou budete vědět, kolik bude stát odeslání vaší položky Amazon domů.

Pokud máte nějaké problémy s balíčkem Amazon, promluvte si se službou concierge nabízenou na čísle MyUS.

Krok č. 2. Dokončete svou objednávku pomocí Amazon

Jakmile projdete procesem registrace a nastavíte svou americkou adresu, jste připraveni na další krok, kterým je návštěva Amazon a získání všech úžasných položek, které jste si dříve nemohli objednat.

Během procesu pokladny použijte americkou adresu, kterou jste nastavili s MyUS, a váš balíček bude na cestě na Saint Vincent and the Grenadines, než se nadějete.