Vai Amazon sūta uz Dienvidsudānu?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Vai Amazon tiek piegādāts uz South Sudan? Ja esat mēģinājis pasūtīt no Amazon ASV, tad zināt, ka Amazon nepiedāvā starptautisku piegādi uz visām pasaules valstīm, tostarp Dienvidsudānu.

Vairāki amerikāņu veikali netiks piegādāti starptautiski. Tas var būt apgrūtinoši, it īpaši, ja veikali piedāvā lieliskus piedāvājumus.

Ja esat to piedzīvojis nesen, neesiet sarūgtināts. Ir pieejams vienkāršs risinājums, kas ļaus jums nosūtīt preces, kas pasūtītas no jebkura e-komercijas veikala ASV, tostarp Amazon, uz jebkuru fizisko adresi Dienvidsudānā.

Kā iegādāties Amazon ASV Dienvidsudānā

1. darbība. Reģistrējieties pie ekspeditora

Jūs pārbaudījāt uzņēmuma vietni un esat pārliecināts, ka Amazon vai cits e-komercijas veikals, kurā vēlaties iegādāties, netiks nosūtīts uz South Sudan.

Labākais risinājums jums ir nosūtīt sūtījumu uz a paku ekspeditoru, kas nosūtīs preces, kuras iegādājāties Amerikas Savienotajās Valstīs, uz jūsu mājām.

Acīmredzot, jūs maksājat diezgan penss par savām precēm. Jūs vēlaties pārliecināties, ka viņi ierodas droši un savlaicīgi.

Tāpēc mēs uzskatām, ka jums vajadzētu strādāt tikai ar ekspeditoru, kuram ir pieredze. Mūsu izvēle ir MyUS.

Iemesls, kāpēc mums patīk šī iespēja, ir tāpēc, ka viņi neiekasē papildu nodokļus, tiem ir zemas likmes un viņu pakalpojums ir uzticams.

Mēs esam kādu laiku strādājuši ar šo ekspeditoru un esam nosūtījuši vairāk nekā 1000 paku no ASV uz South Sudan un uzskatām, ka MyUS neapšaubāmi ir labākā iespēja piegādāt jūsu Amazon pasūtījumu.

Ja plānojat pasūtīt kaut ko no ASV bāzēta e-komercijas veikala, kas netiek piegādāts uz numuru South Sudan, iesakām veikt reģistrēšanās procesu, izmantojot MyUS.

Reģistrēšanās ir vienkārša, un jūs uzzināsiet, cik maksās preces Amazon nosūtīšana uz mājām pirms izrakstīšanās.

Ja jums ir problēmas ar Amazon paketi, sazinieties ar konsjerža pakalpojumu, ko piedāvā MyUS.

2. darbība. Pabeidziet pasūtījumu, izmantojot Amazon

Kad esat izgājis cauri reģistrācijas procesam un iestatījis savu Amerikas adresi, esat gatavs nākamajam solim, kas ir apmeklēt Amazon un satvert visas apbrīnojamās preces, kuras iepriekš nevarējāt pasūtīt.

Veicot norēķināšanās procesu, izmantojiet Amerikas adresi, ko iestatījāt ar MyUS, un jūsu paka būs ceļā uz South Sudan, pirms to pamanīsit.