Zasílá Amazon do Trinidadu a Tobaga?

"This post contains affiliate links, which means that if you click on them and make a purchase, I may receive a small fee at no extra cost to you."

boxes delivered outside the house door“Zasílá se Amazon na Trinidad a Tobago? Pokud jste se pokusili objednat z Amazonu v USA, pak víte, že Amazon nenabízí mezinárodní přepravu do všech zemí světa včetně Trinidadu a Tobaga.

Řada amerických obchodů nebude zasílat do zahraničí. To může být frustrující, zvláště pokud obchody nabízejí skvělé nabídky.

Pokud jste to nedávno zažili, nebuďte frustrovaní. K dispozici je snadné řešení, které vám umožní odesílat položky objednané z jakéhokoli elektronického obchodu ve Spojených státech, včetně Amazon, na jakoukoli fyzickou adresu v Trinidad a Tobago.

Jak nakupovat od Amazonu USA v Trinidadu a Tobagu

Krok č. 1. Zaregistrujte se u přepravce

Zkontrolovali jste webové stránky společnosti a jste si jisti, že Amazon nebo jiný elektronický obchod, ze kterého chcete nakupovat, nebudou odeslány na Trinidad a Tobago.

Nejlepší možností pro vás je poslat balíček na číslo a přepravce balíků, který vám položky zakoupené ve Spojených státech zašle domů.

Je zřejmé, že za své položky zaplatíte pěkný cent. Chcete se ujistit, že dorazí bezpečně a včas.

Proto si myslíme, že byste měli spolupracovat pouze s dopravcem, který má zkušenosti. Náš výběr je MyUS.

Důvod, proč se nám tato možnost líbí, je ten, že neúčtují dodatečné daně, mají nízké sazby a jejich služby jsou spolehlivé.

S tímto přepravcem již nějakou dobu spolupracujeme a odeslali jsme více než 1 000 balíků z USA na Trinidad a Tobago a máme pocit, že MyUS je nepochybně nejlepší volbou pro doručení vaší objednávky Amazon.

Pokud si plánujete objednat něco z e-shopu se sídlem v USA, který nedodává na Trinidad a Tobago, doporučujeme vám projít procesem registrace s číslem MyUS.

Registrace je hračka a před pokladnou budete vědět, kolik bude stát odeslání vaší položky Amazon domů.

Pokud máte nějaké problémy s balíčkem Amazon, promluvte si se službou concierge nabízenou na čísle MyUS.

Krok č. 2. Dokončete svou objednávku pomocí Amazon

Jakmile projdete procesem registrace a nastavíte svou americkou adresu, jste připraveni na další krok, kterým je návštěva Amazon a získání všech úžasných položek, které jste si dříve nemohli objednat.

Během procesu pokladny použijte americkou adresu, kterou jste nastavili s MyUS a váš balíček bude na cestě na Trinidad a Tobago, než se nadějete.